Zadzwoń do nas 730 90 60 40 730 90 30 10
Wyślij nam wiadomość biuro@garazeinterstal.pl
facebook google+
Blaszak drewnopodobny
Garaż drewnopodobny
Garaż ocynkowany
Blaszak 4x6

Wiaty Blaszane i Garażowe oraz Konstrukcje Stalowe na Zamówienie

Naszej oferty nie wyczerpują standardowe warianty garaży blaszanych wykonanych z blachy ocynkowanej, bądź z blachy akrylowej.
Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Jesteśmy bezpośrednim producentem konstrukcji stalowych, w tym hal magazynowych oraz wiat blaszanych i garażowych.

Jesteśmy elastyczni i potrafimy skutecznie wychodzić naprzeciw najbardziej wygórowanym potrzebom naszych klientów. Produkujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje począwszy od małych schowków budowlanych, a skończywszy na wielkogabarytowych projektach hal magazynowych i wiat blaszanych. Poniżej przedstawiamy przykłady realizacji nietypowych garaży oraz hal.

garaże Śląsk garaże Śląsk garaże Śląsk garaże Śląsk

Hala 12m x 20 m - przykładowa hala robiona na zamówienie

Blacha ocynkowana lub akrylowa - Paleta kolorów RAL

Produkujemy konstrukcje z wykorzystaniem wszystkich rodzajów blachy, w zależności od preferencji inwestora. Używamy blachy trapezowej ocynkowanej, a także pełnej gamy kolorystycznej z palety RAL w macie i połysku oraz dodatkowe opcje drewnopodobne (wśród nich między innymi złoty dąb i orzech), które sprawią, że Państwa konstrukcja będzie nie tylko niezwykle funkcjonalna, ale również atrakcyjna wizualnie.

Najtańsze rozwiązania dotyczące konstrukcji stalowych i wiat blaszanych na rynku

Jesteśmy jednym z największych producentów konstrukcji stalowych w Polsce. Poza doskonałą jakością, na którą składają się najwyższej jakości materiały dbamy o to, aby zapewnić najtańsze rozwiązania na rynku. Jesteśmy pewni, że nasz cennik jest najkorzystniejszy na rynku polskim. Do produkcji używamy materiałów pierwszego gatunku, pełnowartościowych i dopasowanych do specyfiki projektu. Wybieramy bezpieczne, certyfikowane rozwiązania, ale bierzemy również pod uwagę cenę, aby inwestycja była dla inwestora możliwie najniższa.

Transport i montaż na terenie całej Polski

Z uwagi na korzystną lokalizację naszej firmy oferujemy darmowy montaż, a także transport na terenie całej Polski. Transport może być również darmowy, aczkolwiek jest wyceniany indywidualnie, w zależności od lokalizacji inwestora.

garaże Śląsk garaże Śląsk garaże Śląsk garaże Śląsk garaże Śląsk garaże Śląsk garaże Śląsk garaże Śląsk

9x5 garaż z blachy ocynkowanej ogniowo

Zamontowane 3 bramy podnoszone

albo 3 bramy otwierane na boki.

Przykładowe oferty


Hala 20m x 12 m - przykładowa hala robiona na zamówienie
Cena Hali blaszanej do ustalenia telefonicznie
Garaż blaszany 9x5 Blaszak BRĄZ
Garaż blaszany szeregowy trzystanowiskowy
Cena jedynie 5100 pln z montażem
Strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. [X]
4865c5aacdd3af1a16509d8a4a57de1176ceb618f9ea915c2fe66bf1281c7e92