Jednym z wielu produktów oferowanych przez naszą firmę jest nowoczesny blaszak połączony z zadaszonym miejscem znajdującym się z różnych stron garażu. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie przygotować rozwiązanie pozwalające na przykład na bezpiecznym parkowaniu pojazdu pod wiatą i jego skuteczną ochronę przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Miejsce pod wiatą może pełnić także rolę schronienia dla maszyn i narzędzi gospodarczych, grilla czy rowerów. Istnieje możliwość wykorzystania wiaty jako jedynego miejsca parkingowego w sytuacji, kiedy pojedynczy garaż pełni rolę budynku gospodarczego.

Najtańsze garaże z wiatą Interstal

Blaszane garaże z wiatą wykonywane są przez nas w dowolnej konfiguracji, zgodnie z życzeniem klienta. Istnieje możliwość wyboru ilości stanowisk, wielkości wiaty i jej lokalizacji, typu dachu (jednospadowe lub dwuspadowe) czy rodzaju zastosowanych bram (dwuskrzydłowe bądź uchylne).

Najwyższa jakość oraz estetyka

Blaszaki z wiatą mogą występować w wielu wariantach kolorystycznych. Garaże mogą być ocynkowane, powlekane kolorami z palety RAL, bądź wykończone w stylu drewnopodobnym. Do produkcji blaszanych garaży wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które cechuje wysoka odporność na korozję. Pozwala to na długie lata bezproblemowego korzystania z naszych produktów.

Montaż garażu blaszanego z wiatą na terenie całego kraju

Firma Interstal świadczy kompleksowe usługi - oprócz produkcji garaży, zajmujemy się także ich montażem na terenie całej Polski. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i oferujemy montaż zakupionego u nas produktu na działce klienta na przygotowanym do tego podłożu. W zależności od lokalizacji, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu także darmowy transport.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.