Zadzwoń do nas: 730 90 60 40
lub napisz wiadomość na: biuro@garazeinterstal.pl

Garaże Blaszane Małopolska

Interstal to producent garaży blaszanych z ponad 15 letnim doświadczeniem w produkcji garaży blaszanych, bram oraz wiat garażowych. Posiadamy zakład produkcyjny oraz siedzibę w województwie małopolskim. Jesteśmy jednym z największych producentów garaży blaszanych na terenie całej Polski. Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszych produktów. Zapewniamy darmową dostawę i montaż oraz szybki termin realizacji

Wysoka jakość i najniższe ceny

Dbamy o to, aby oferta była możliwie najbardziej atrakcyjna cenowo. Nasz cennik na nasze garaże blaszane jest najkorzystniejszy w branży przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, na którą przekładają się:

Profile zamknięte, które są u nas standardem. Solidne metalowe konstrukcje to podstawa każdego wysokogatunkowego produktu, zapewniają one długą żywotność i stabilność konstrukcji..

Blacha ocynkowana i akrylowa wysokiej jakości, pełnowartościowa, w pierwszym gatunku.

Dowolna konfiguracja garaży blaszanych, każdy projekt jest dostosowany do wymagań klienta.

Blaszaki Małopolskie

Oferujemy blaszaki w standardowych rozmiarach jak 3x5m, 4x6m czy 6x5m, a także garaże blaszane na zamówienie w dowolnym rozmiarze zgodne ze specyfikacją klienta.

Montaż i transport garaży blaszanych w Małopolska.

Zamówienia na terenie Małopolski dostarczamy zazwyczaj do kilkunastu dni roboczych. Każde zamówienie lokalne realizujemy z darmowym transportem i montażem garażu. W zależności od wymagań klientów zapewniamy kotwiczenie garażu do podłoża: ziemi, bloczków czy wcześniej przygotowanej wylewki.

Oferta zawiera nie tylko garaże blaszane, ale również pozostałe produkty, wśród których możemy wyróżnić:

  • Wiaty garażowe
  • Kojce dla psów
  • Bramy garażowe
  • i inne

Oferujemy Państwu pełną gamę kolorystyczną, w tym paletę RAL (kolor połysk lub mat), a także dodatkowe opcje drewnopodobne (wśród nich między innymi złoty dąb, orzech), które sprawią, że Państwa garaż blaszany będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie. Polecamy również garaże wykonane z blachy ocynkowanej.

Konfiguracje garaży MAŁOPOLSKIE

Najpopularniejszym produktem są garaże jednostanowiskowe w różnych rozmiarach, ale często wykonujemy bardziej zaawansowane konstrukcje stalowe na dowolny wymiar jak na przykład formy dwustanowiskowe i wielostanowiskowe, w tym również do zastosowań komercyjnych. Jesteśmy producentem więc możemy dostosować wymiar do indywidualnych potrzeb klienta.

Dodatkowe wyposażenie

Nasze produkty są wykończone solidnie. Każdy detal jest dopracowany tak, aby zapewnić pełną funkcjonalność i trwałość. Montujemy najwyższej jakości klamki, zamki i inne elementy. Opcjonalnie mogą Państwo zamówić garaż blaszany z dodatkowymi drzwiami lub oknami, wyposażony w bramę uchylną lub dwuskrzydłową.

Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań.

Przykładowe konfiguracje wraz z cennikiem

4.7/5 - (45 votes)

Obsługujemy zamówienia z całego województwa małopolskiego. Darmowy transport i montaż obejmuje lokalne miasta tj: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Limanowa, Bochnia, Gorlice, Wieliczka, Brzesko, Pilzno, Dąbrowa Tarnowska i inne małopolskie miejscowości.

Wykonujemy konstrukcje stalowe w dowolnym rozmiarze i kolorze dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów. Skontaktuj się z nami!