Garaże blaszane z dachem dwuspadowym to wyjątkowo funkcjonalne konstrukcje blaszane, które stanowią tańszą alternatywę dla tradycyjnego garażu murowanego. Są przede wszystkim łatwiejsze w eksploatacji. Dzieje się tak z uwagi na konstrukcję dachu. Dzięki temu, że jest on podzielony na dwie części, zwiększa się jego kąt nachylenia, a co za tym idzie usuwanie śniegu bądź zanieczyszczeń staje się proste. Co więcej, klient zyskuje dodatkową przestrzeń nad głową, co przekłada się choćby na możliwość zamontowania automatyki do bram.

W galerii naszych produktów znajdą Państwo niezwykle funkcjonalne garaże blaszane dwuspadowe w wielu odsłonach. Garaże w całości mogą zostać wykonane z wysokiej jakości blachy powlekanej, która wyróżnia się wyjątkową odpornością na korozję oraz dużą estetyką dzięki możliwości dobrania koloru do elewacji budynku. Nasi Klienci mogą również zdecydować się na blachę akrylową w połysku oraz macie. Istnieje możliwość dostosowania konstrukcji garażu z dachem dwuspadowym do Państwa indywidualnych potrzeb. Dach dwuspadowy może być zastosowany w garażach jedno i wielostanowiskowych.

Korzystając z usług naszego sklepu mogą mieć Państwo pewność, że oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W procesie produkcji stosujemy grubą blachę i solidne profile. W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele produktów różniących się między sobą wyglądem, parametrami oraz przeznaczeniem. Wszystkie jednak mają cechy wspólne - solidną jakość wykonania, trwałość oraz atrakcyjną cenę. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości.

Zachęcamy do składania zamówień!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.