Garaż to świetna inwestycja, szczególnie w przypadku, gdy posiadamy dom rodzinny i własny samochód. Dzięki zastosowaniu na swojej działce garażu jesteśmy w stanie zapewnić naszemu samochodowi dobre warunki, ochronę przed gradem, deszczem czy śniegiem oraz niechcianymi kradzieżami. Jedną z głównych zalet garażu jednostanowiskowego jest mała powierzchnia. Będzie to doskonałe rozwiązanie, kiedy posiadamy niewielką działkę. To także optymalna opcja dla właścicieli jednego pojazdu.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo najwyższej jakości garaże blaszane pojedyncze. Mimo, iż konstrukcja została przemyślana na jeden samochód, z powodzeniem pomieści również inne rzeczy, a co najważniejsze umożliwia swobodne poruszanie się wokół naszego pojazdu. Garaże jednostanowiskowe wykonywane są przez nas na zamówienie. Standardowe wymiary wynoszą 3m/5m. Istnieje możliwość dodatkowej konfiguracji zamawianego produktu i pełnego dostosowania go do indywidualnych preferencji. Garaże blaszane dają także możliwość wyboru np. zastosowanych bram (uchylne lub skrzydłowe otwierane na boki) oraz dachu (jedno lub dwuspadowy), co bez wątpienia przekłada się na użyteczność. Typowe wymiary garażu jednostanowiskowego mogą sięgać maksymalnie 4m/6m, ale inne też nie stanowią dla nas problemu.

Jeśli szukacie Państwo składu lub schowka budowlanego najlepszym wyborem będzie garaż pojedynczy z blachy ocynkowanej. Takie rozwiązanie cechuje również atrakcyjna cena. Natomiast, gdy równie ważna jest dla Państwa estetyka wykonania, polecamy garaże pojedyncze drewnopodobne oraz akrylowe. Każda z oferowanych przez nas konstrukcji charakteryzuje się trwałym i solidnym wykonaniem. Jesteśmy pewni, że wybrane przez naszych Klientów produkty posłużą wiele lat w świetnym stanie. Z pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do składania zamówień!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.