Produkujemy garaże blaszane jednostanowiskowe zarówno w standardowych rozmiarach, jak i na indywidualne zlecenie dla klientów indywidualnych lub komercyjnych.

Garaż to świetna inwestycja, szczególnie w przypadku, gdy posiadamy dom rodzinny i własny samochód. Dzięki zastosowaniu na swojej działce garażu jesteśmy w stanie zapewnić naszemu samochodowi dobre warunki, ochronę przed gradem, deszczem czy śniegiem oraz niechcianymi kradzieżami. Jako producent garaży blaszanych jesteśmy w stanie wyprodukować garaż dostosowany do wymagań inwestora.

Jedną z głównych zalet garażu jednostanowiskowego jest mała powierzchnia. Będzie to doskonałe rozwiązanie, kiedy posiadamy niewielką działkę. To także optymalna opcja dla właścicieli jednego pojazdu.

Garaże blaszane mogą także zostać wykorzystane jako:

  • pomieszczenia gospodarcze,
  • schowki budowlane,
  • pomieszczenia na narzędzia i maszyny do prac sezonowych.

Garaż blaszany jednostanowiskowy można dowolnie konfigurować

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo najwyższej jakości garaże blaszane pojedyncze. Mimo iż konstrukcja została przemyślana na jeden samochód, z powodzeniem pomieści również inne rzeczy, a co najważniejsze umożliwia swobodne poruszanie się wokół naszego pojazdu. Garaże jednostanowiskowe wykonywane są przez nas na zamówienie. Standardowe wymiary wynoszą 3x5m. Istnieje możliwość dodatkowej konfiguracji zamawianego produktu i pełnego dostosowania go do indywidualnych preferencji.

Stawiamy na funkcjonalność, więc Klient może zdecydować, czy interesuje go brama uchylna, czy bardziej tradycyjna brama dwuskrzydłowa. Oprócz bramy wykonamy także dodatkowy otwór okienny lub zamontujemy drzwi boczne.

Garaże blaszane dają także możliwość wyboru dachu, co bez wątpienia przekłada się na użyteczność. Skonstruujemy dla Ciebie garaż blaszany, którego spad dachu będzie wykonany w dowolnie wybranym kierunku. Typowe wymiary garażu jednostanowiskowego mogą sięgać maksymalnie 4x6m, ale inne też nie stanowią dla nas problemu.

Atrakcyjne ceny lub nowoczesny design

Jeśli szukacie Państwo składu lub schowka budowlanego najlepszym wyborem będzie garaż pojedynczy z blachy ocynkowanej. Takie rozwiązanie jest również ekonomiczne, ze względu na niską cenę.

W przypadku, gdy klient ceni sobie walory estetyczne konstrukcji, proponujemy garaże wykonane z blachy drewnopodobnej lub z blachy akrylowej o dowolnym kolorze z palety RAL.

RAL 8017
RAL 7016
RAL 7024
RAL 6020
RAL 6005
RAL 6029
RAL 8004
RAL 3005
RAL 3011
RAL 9010
RAL 1002
RAL 8017 MAT
RAL 8004 MAT
RAL 3005 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 6020 MAT
ORZECH
ZŁOTY DĄB

Jako producent garaży blaszanych jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystną cenę, ponieważ Klient nie musi płacić marży żadnemu pośrednikowi.

Każdą z oferowanych przez nas konstrukcji charakteryzuje trwałość i solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Stawiamy na konstrukcje wykonane ze stalowego profilu zamkniętego. Jesteśmy pewni, że wybrane przez naszych Klientów produkty posłużą wiele lat w świetnym stanie. Z pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań. Oferujemy transport na terenie całej Polski, a także darmowy montaż. Przed montażem każdego typu konstrukcji Klient musi we własnym zakresie przygotować podłoże takie jak bloczki betonowe / stopy betonowe, fundament, wylewkę lub kostkę brukową.

Zachęcamy do składania zamówień!

4.2/5 - (21 votes)