Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, którym szczególnie zależy na estetyce, wprowadziliśmy do naszej oferty garaże blaszane drewnopodobne. Poza funkcjonalnością cieszą oko niesamowitym wyglądem, który będzie ozdobą każdej działki. Klienci mogą wybrać dowolną konfigurację: z dachem dwuspadowym lub jednospadowym, z różnymi rodzajami bram, w tym uchylne i dwuskrzydłowe. Wymiary garaży standardowe lub na zamówienie. W ofercie konstrukcje jednostanowiskowe, dwustanowiskowe i wielostanowiskowe, komercyjne konstrukcje.

Najtańsze garaże z blachy drewnopodobnej

Najwyższa jakość w najniższej cenie w całej Polsce. Jesteśmy bezpośrednim producentem. Konstrukcje w kolorze drewna orzech lub złoty dąb zaczynają się już od 2100 zł. Biorąc pod uwagę wysoką jakość dodatków i wykończenia jesteśmy najtańszym producentem w kraju.

Darmowy montaż na terenie całej Polski

Każdy zakupiony u nas produkt montujemy na działce klienta na przygotowanym fundamencie, wylewce lub bloczkach betonowych bez dodatkowych kosztów. Posiadamy własne środki transportu. W części kraju oferujemy również darmowy transport, w zależności od lokalizacji.

Poniżej przykłady blaszaków w naszej ofercie