Garaże szeregowe

Garaże szeregowe są często spotykane w okolicy bloków lub osiedli domków jednorodzinnych. Są doskonały rozwiązaniem, ponieważ dają możliwość bezpiecznego parkowania samochodów i ich ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak i kradzieżą, na które bardziej narażone są pojazdy parkowane na zewnątrz. W tej kategorii znajdziesz garaże blaszane w zabudowie szeregowej od Interstal.

Gdzie sprawdzą się garaże blaszane szeregowe?

Jak sama nazwa wskazuje, garaże szeregowe przeznaczone są do jednoczesnego parkowania wielu samochodów ułożonych obok siebie. Długość takiego garażu w zależności od Waszych potrzeb może się różnić. Jeśli szeregowe garaże mają znaleźć się na działce obok domu i pomieścić kilka pojazdów domowników, być może wystarczą trzy stanowiska parkingowe. Jeśli natomiast szeregowy garaż blaszany kupowany jest z myślą o postawieniu go przy firmie czy też dla mieszkańców bloku, spokojnie można zamówić garaż o większej ilości miejsc. Tego typu garaże to także odpowiednie rozwiązanie na prywatne place, na których właściciel po zakupie garaży szeregowych może wynajmować miejsca parkingowe.

Tego typu garaż to wręcz doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających w bloku, które nie posiadają garażu podziemnego lub w budynku. Nie tylko pozwala na bezpieczne parkowanie pojazdów, ale też może być dodatkowym miejscem do przechowywania różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów. Jest to cenna przestrzeń, której w mieszkaniach często brakuje. Warto więc dogadać się ze wspólnotą mieszkaniową lub kilkorgiem innych właścicieli mieszkań i wspólnie zainwestować w garaże szeregowe.

Garaże w zabudowie szeregowej – dlaczego warto?

Oprócz możliwości bezpiecznego parkowania samochodów i zyskania dodatkowej przestrzeni do przechowywania wielu rzeczy, kupno garażu szeregowego posiada także wiele innych zalet. Do korzyści z garaży w zabudowie szeregowej zalicza się takie jak:

  • szybki czas realizacji zamówienia - wszystkie elementy blaszaka są prefabrykowane, a więc nie wymagają wiele pracy przed wysyłką,
  • łatwy i stosunkowo szybki montaż,
  • ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz czynnikami zewnętrznymi,
  • łatwość w utrzymaniu czystości,
  • wykonane ze stali garaże są odporne na korozję, ogień, pleśń,
  • wytrzymałość na różnego rodzaju naciski i ciężary,
  • tańsze niż garaże murowane czy drewniane,
  • długa żywotność.

Ponadto dużym atutem garaży szeregowych jest fakt, że tak naprawdę konstrukcje można dopasować w zależności od ilości miejsc parkingowych, jakie są potrzebne i oczekiwań klientów.

Garaże szeregowe od Interstal

Dostępne w ofercie Interstal garaże w zabudowie szeregowej mogą się różnić głównie ze względu na potrzeby klienta i ilość miejsc parkingowych. Oferujemy garaże niemal o dowolnych wymiarach. Najpopularniejszym wariantem garaży szeregowych są te z dachem jednospadowym oraz z opcją otwieranych na boki bram. Jeśli jednak zależy Państwu na zajmowaniu jak najmniej przestrzeni, do wyboru są także bramy uchylne. Standardowa szerokość jednego miejsca parkingowego w garażu wynosi 3 m.

Garaże szeregowe mogą nie tylko służyć do przechowywania samochodów, sprzętów, narzędzi, akcesoriów i innego rodzaju przedmiotów, ale mogą też schludnie wyglądać. Garaże blaszane szeregowe dostępne są w takim kolorze jak antracyt, brąz, zieleń, cyna. Dzięki temu można wybrać najbardziej odpowiadający nam kolor blachy i dopasować go do przestrzeni dookoła obiektu.

Na życzenie klienta nasze usługi obejmują transport oraz darmowy montaż konstrukcji na terenie całej Polski. Nasze produkty są solidne i trwałe, aby każdy klient mógł się cieszyć z parkowania pojazdów i magazynowania różnych przedmiotów przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z garażami szeregowymi oraz innymi produktami w naszej ofercie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie porozmawiamy o szczegółach naszej oferty.

4.7/5 - (3 votes)