Garaż blaszany to niesamowicie użyteczny obiekt, który w obecnych czasach powstaje niemal przy każdym domu jednorodzinnym. Garaże blaszane dwustanowiskowe to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających więcej niż jeden samochód. Umożliwia on jednoczesne schowanie dwóch pojazdów, co znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie oraz pomoże w zaoszczędzeniu miejsca. Oczywiście, garaż blaszany podwójny przyda się również, kiedy właściciel posiada jeden samochód. Wówczas drugą część może z powodzeniem przeznaczyć na rowery, motocykl, narzędzia, kosiarki czy inne niezbędne urządzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy różnego rodzaju garaże dwustanowiskowe, które możemy wykonać w nieskończonej liczbie konfiguracji i w dowolnym rozmiarze na specjalne zamówienie. Możemy dowolnie poszerzyć lub wydłużyć każdą konstrukcję. W zakresie rozmiarów oferujemy:

 • garaż blaszany dwustanowiskowy na indywidualne zamówienie,
 • blaszak dwustanowiskowy o standardowym rozmiarze 6x5 m.

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego szczególną uwagę zwracamy na jego indywidualne potrzeby estetyczne, jak również finansowe, które bez wątpienia warunkują, jaki finalnie garaż dwustanowiskowy stanie na Państwa posesji. Wedle potrzeb możemy umieścić w każdym produkcie dodatki:

 • otwory okienne,
 • drzwi wejściowe w bramie lub na ścianie,
 • bramy z niezwykle efektywnym szerokim panelem,
 • nity w kolorze blachy,
 • kotwiczenie garażu do podłoża - zobacz instrukcję.

RAL 8017
RAL 7016
RAL 7024
RAL 6020
RAL 6005
RAL 6029
RAL 8004
RAL 3005
RAL 3011
RAL 9010
RAL 1002
RAL 8017 MAT
RAL 8004 MAT
RAL 3005 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 6020 MAT
ORZECH
ZŁOTY DĄB

Garaż blaszany dwustanowiskowy ocynkowany

Dla osób, które przede wszystkim cenią sobie funkcjonalność, trwałość i solidność, a także oszczędność pieniędzy, proponujemy garaże dwustanowiskowe z blachy ocynkowanej. Takie rozwiązanie łączy wygodę użytkowania oraz długowieczną konstrukcję przy minimalnym nakładzie finansowym.

Garaże dwustanowiskowe z blachy akrylowej

Wszystkim tym, dla których estetyka nie jest bez znaczenia, proponujemy podwójne garaże blaszane drewnopodobne lub kolorowe akrylowe - zapewniamy szeroki wybór kolorów z palety RAL. Do wyboru jest również rodzaj dachu garażu. Mamy w ofercie garaże dwuspadowe oraz jednospadowe ze spadem w przód, tył lub na bok. Jesteśmy polskim producentem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia, w atrakcyjnej cenie.

Bogate możliwości konfiguracji garaży blaszanych

Produkowane przez nas garaże blaszane podwójne można dowolnie konfigurować. Klient ma do wyboru:

 • konstrukcje z dachem jednospadowym,
 • konstrukcje z dachem dwuspadowym,
 • bramy dwuskrzydłowe,
 • bramy podnoszone.

Ponadto każdy dwustanowiskowy garaż blaszany posiada wzmocnioną konstrukcję dachu, dzięki czemu jest on odporny na zalegający zimą śnieg.

Dwa stanowiska w garażu to za mało? Bez problemu podejmiemy się wykonania garażu blaszanego trzystanowiskowego lub wielostanowiskowego.

730 90 60 40

Zapraszamy do składania zamówień!

Zobacz nasze produkty

5/5 - (2 votes)