Garaż blaszany to niesamowicie użyteczny obiekt, który w obecnych czasach powstaje niemal przy każdym domu jednorodzinnym. Garaże blaszane dwustanowiskowe to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających więcej niż jeden samochód. Umożliwia on jednoczesne schowanie dwóch pojazdów, co znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie oraz pomoże w zaoszczędzeniu miejsca. Oczywiście, garaż blaszany podwójny przyda się również, kiedy właściciel posiada jeden samochód. Wówczas drugą część może z powodzeniem przeznaczyć na rowery, motocykl, narzędzia, kosiarki czy inne niezbędne urządzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy różnego rodzaju garaże dwustanowiskowe, które możemy wykonać w nieskończonej liczbie konfiguracji i w dowolnym rozmiarze na specjalne zamówienie. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego szczególną uwagę zwracamy na jego indywidualne potrzeby estetyczne, jak również finansowe, które bez wątpienia warunkują, jaki finalnie garaż stanie na Państwa posesji. Wedle potrzeb możemy umieścić w każdym produkcie dodatki, tj: otwory okienne, drzwi wejściowe w bramie lub na ścianie, bramy z niezwykle efektywnym szerokim panelem, nity w kolorze blachy oraz kotwiczenie garażu do podłoża. W asortymencie naszego sklepu dostępne są garaże ocynkowane, akrylowe oraz drewnopodobne.

Dla osób, które przede wszystkim cenią sobie funkcjonalność, trwałość i solidność, a także oszczędność pieniędzy, proponujemy garaże dwustanowiskowe z blachy ocynkowanej. Takie rozwiązanie łączy wygodę użytkowania oraz długowieczną konstrukcję przy minimalnym nakładzie finansowym. Natomiast wszystkim, tym, dla których estetyka nie jest bez znaczenia, będziemy proponować podwójne garaże blaszane drewnopodobne lub kolorowe akrylowe - zapewniamy szeroki wybór kolorów z palety RAL. Do wyboru jest również rodzaj dachu garażu. Mamy w ofercie garaże dwuspadowe oraz jednospadowe ze spadem w przód, tył lub na bok. Jesteśmy polskim producentem z ponad 20o letnim doświadczeniem. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia, w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do składania zamówień!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.