Zadzwoń do nas: 730 90 60 40
lub napisz wiadomość na: biuro@garazeinterstal.pl

Garaże blaszane podlaskie

Interstal jest producentem i dystrybutorem garaży blaszanych na terenie województwa podlaskiego i na terenie całego kraju. Zajmujemy się także transportem i montażem.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, które uczyniło z nas jedną z największych firm w Polsce zajmujących się produkcją:

Atrakcyjne ceny garaży blaszanych

Atrakcyjna cena naszych garaży wynika z kilku czynników:

Ceny standardowych blaszaków z blachy ocynkowanej zaczynają się już od kwoty 2800 zł.

Pełna konfiguracja garaży blaszanych

Produkujemy nie tylko garaże w standardowych rozmiarach (3x5 m, 3x6 m, 4x6 m, 6x5 m), ale także realizujemy zamówienia na niestandardowe blaszaki.

Wysokiej jakości materiały

Do produkcji naszych garaży blaszanych wykorzystujemy materiały o wysokiej jakości:

Dzięki odpornym na warunki atmosferyczne materiałom jesteśmy w stanie zagwarantować solidność i wytrzymałość konstrukcji.

Na terenie województwa podlaskiego zapewniamy darmowy montaż wraz z zakotwiczeniem garażu.

Warianty garaży blaszanych

Realizujemy m.in. konstrukcje z dachami jednospadowymi oraz dwuspadowymi. Bez problemu wykonamy garaże blaszane jednostanowiskowe, dwustanowiskowe, wielostanowiskowe lub szeregowe.

Dodatki do garaży blaszanych

U nas znajdziesz to, czego szukasz. Jako producent garaży blaszanych jesteśmy w stanie spełnić wymagania zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów komercyjnych. Każdy blaszak może zostać odpowiednio skonfigurowany na naszej stronie, tak aby spełniał wymagania Klienta. Oferujemy także wiele dodatków do garaży:

Wybierając garaże blaszane z naszej oferty, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i profesjonalnego wykonania.

Całe województwo podlaskie jest objęte rejonem naszych odpłatnych dostaw i darmowego montażu.

Dostarczamy garaże blaszane do następujących miast i ich okolic: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Wykonujemy konstrukcje stalowe w dowolnym rozmiarze i kolorze dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów. Skontaktuj się z nami.

Strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

X