Zadzwoń do nas: 730 90 60 40
lub napisz wiadomość na: biuro@garazeinterstal.pl

Promocje

Promocja czarno-biała 1 na akrylowe garaże blaszaki z blachy powlekanej białej:

Oferujemy Państwu szeroką gamę blaszaków białych - wykonanych z blachy ocynkowanej ogniowo z powłoką akrylową pierwszego gatunku w kolorze RAL 9002 - biały połysk. Na zdjęciu widoczny jest garaż 3.5 x 5 z dachem dwuspadowym (w kolorze RAL 3005 - wiśnia) z bramą uchylną do góry.

Ten konkretnie model oferujemy Państwu w promocyjnej cenie 3950 pln brutto z montażem - oszczędzacie Państwo aż 100 pln!!! w porównaniu ze standardowym cennikiem.

W ofercie promocyjnej mamy też inne wymiary i konfiguracje - zadzwoń już dzisiaj i spytaj o blaszaki w promocyjnej cenie. - zapraszamy !!!

Promocja czarno-biała 2 na garaże blaszane z blachy powlekanej czarny mat:

Zapraszamy do skorzystania z dużego asortymentu garaży blaszanych wykonanych z blachy akrylowej pierwszego gatunku matowej w kolorze RAL 9005 - czarny mat.
Poniższe zdjęcia przedstawiają duży garaż 4x6 z dachem dwuspadowym z bramą uchylną do góry i dodatkowymi drzwiczkami - drzwiczki dostępne opcjonalnie za dopłatą..

Ten konkretnie model oferujemy Państwu w promocyjnej cenie 5099 pln brutto z montażem.

W promocji czarno-białej oferujemy oczywiście inne wymiary i konfiguracje - skontaktuj się z nami już dzisiaj i skorzystaj z okazji !!

Wykonujemy konstrukcje stalowe w dowolnym rozmiarze i kolorze dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów. Skontaktuj się z nami!

Strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

X