Garaż trzystanowiskowy

Nie od dziś wiadomo, że samochód garażowany to nie tylko wygoda - mniej się kurzy i brudzi, nie nagrzewa się za bardzo w upalne dni, a w zimie nie trzeba go odśnieżać. Nie jest aż tak narażony na niekorzystne działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Co jeśli posiadamy kilka samochodów, a posiadamy przy domu garaż tylko na jeden lub wcale? Doskonałym rozwiązaniem jest przestronny garaż trzystanowiskowy, który pozwala na parkowanie wewnątrz do trzech aut. Bez problemu pomieści także drobne sprzęty czy akcesoria. W tej kategorii znajdziesz garaże trzystanowiskowe od Garaże Interstal. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Solidny garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi

Miejsce do parkowania kilku samochodów na jednej działce bywa dla niektórych problemem. Często dzieje się tak dlatego, że podczas budowy lub kupna domu projekt posiadał garaż jedno- lub dwustanowiskowy, bądź nawet w ogóle go nie posiadał, a inwestorzy na tamten moment nie posiadali kilku samochodów, więc nie było to dla nich problemem. Z biegiem czasu niewystarczająca ilość bezpiecznego miejsca do parkowania zaczęła być problematyczna, bowiem samochód, który jest parkowany na zewnątrz, narażony jest na negatywne czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć, mróz, czy promieniowanie słoneczne. Taki samochód szybciej może się psuć i pokrywać korozją.

W naszej ofercie znajdą Państwo garaże 3 stanowiskowe, które z pewnością rozwiążą problem ze zbyt małą ilością miejsca na samochody. Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami w technologii lekkiej blaszany garaż trzystanowiskowy jest pojemny i przestronny, a powierzchnia użytkowa oprócz samochodów pomieści wiele innych sprzętów i akcesoriów jak rowery, narzędzia czy kosiarkę. Dużym atutem jest to, że w odróżnieniu od garaży murowanych, obiekt blaszany jest bardziej mobilny. Można więc dopasować go do kształtu działki, a w razie potrzeby zmienić jego położenie. Dodatkową zaletą jest to, że w momencie jeśli nie wykorzystujemy wszystkich trzech stanowisk do parkowania samochodów, z powodzeniem wolna przestrzeń może zostać pomieszczeniem gospodarczym.

Przestronne garaże blaszane na 3 samochody

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby garaż trzystanowiskowy stanowił jedną z części architektonicznej działki. Ściany zewnętrzne wykonane z wysokiej jakości blachy mogą być pokryte kolorem brązowym, czarnym, szarym, zielonym. Ściany wykonane mogą być też z blachy imitującej drewno. Bramy garażowe mogą być otwierane na boki lub uchylne, w zależności od potrzeb. Posiadamy garaże z różną wersją dachu z blachy - można wybrać dach dwuspadowy lub jednospadowy. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi ponad 40 m2, bez problemu można zaparkować aż 3 samochody. Jeśli wszystkie miejsca parkingowe nie są zajęte, wolne przestrzenie mogą zostać funkcjonalnymi pomieszczeniami gospodarczymi.

Garaż trzystanowiskowy to idealne rozwiązanie na Twoją działkę!

Blaszany garaż 3 stanowiskowy - przestrzeń na każde potrzeby

Polecamy garaż trzystanowiskowy, który zapewnia miejsce do bezpiecznego parkowania samochodów. Z pewnością przestrzeń ta spełni oczekiwania nawet wymagających, ponieważ garaż można wykorzystać także jako pomieszczenie gospodarcze lub schowek. Użytkownicy na pewno znajdą tam miejsce na swoje sprzęty, akcesoria i narzędzia. Garaż trzystanowiskowy może mieć więc uniwersalne zastosowanie.

Jeśli gotowy klasyczny blaszany garaż trzystanowiskowy to nie do końca to, czego Państwu potrzeba, w ofercie posiadamy także garaże niestandardowe. Na specjalne zamówienie możliwe jest wprowadzenie zmian i skomponowanie konstrukcji wedle życzeń klienta. Możemy zmienić kąt nachylenia dachu, jego spad, kolor, szerokość, długość czy układ. Produkujemy także wersje garaży z dodatkową wiatą.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i szczegóły.

4.7/5 - (3 votes)