Garaże niestandardowe

Chcesz kupić garaż blaszany, ale poszukujesz niestandardowego rozwiązania? Liczy się dla Ciebie maksymalna funkcjonalność oraz dużo przestrzeni do przechowywania? W tej kategorii znajdziesz niestandardowe garaże realizowane na zamówienie we wskazanym przez klienta wymiarze i układzie. Zapoznaj się z ofertą już teraz!

Nietypowe garaże blaszane

Nietypowe garaże blaszane to szczególna grupa produktów, które są przeznaczone dla klientów, których wymagań nie spełniają standardowe konstrukcje. Nie możesz znaleźć gotowego garażu, który odpowiada wszystkim Twoim potrzebom? Na wymiar wykonujemy garaże blaszane i oferujemy montaż garażu specjalnie na zamówienie. Projekt takiej konstrukcji dostosowujemy indywidualnie do Państwa oczekiwań, dzięki czemu zyskują Państwo unikatowy produkt, który pomieści wszystko to, co potrzebne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nasze garaże blaszane cechują się wysoką jakością wykonania, dużą odpornością na uszkodzenia i działania czynników zewnętrznych oraz atmosferycznych. Z pewnością nasze nietypowe garaże blaszane sprawdzą się Państwu przez wiele lat, doskonale spełniając swoje funkcje.

Dlaczego warto wybrać garaż blaszany na wymiar?

Garaż blaszany wykonany na indywidualne zamówienie daje mnóstwo korzyści i może spełniać wiele funkcji jednocześnie. Dzięki dostosowaniu różnych elementów konstrukcji według własnych potrzeb, oprócz miejsca na przechowywanie samochodów można również zyskać przestrzeń gospodarczą, wiatę czy drewutnię. Indywidualne zamówienia na wymiar sprawiają, że konstrukcja każdego garażu może się różnić. Mogą Państwo modyfikować takie elementy garaży blaszanych jak:

  • spad dachu - można wybrać dach dwuspadowy lub jednospadowy ze spadkiem na bok bądź do tyłu,
  • poszycie dachu,
  • kolor - wybór koloru należy do klienta, może być to zieleń, brąz, czarny, drewnopodobny lub blacha ocynkowana,
  • ilość bram i rodzaj bramy - oferujemy wygodne, uchylne i otwierane na boki bramy jedno- lub dwuskrzydłowe,
  • blacha - garaże blaszane mogą zostać pokryte dowolnym kolorem wybranym przez klienta,
  • otwór okienny - możliwość wyboru czy garaż blaszany ma posiadać okno, czy nie oraz umiejscowienia i rozmiaru okna.

Garaże blaszane z opcją wiaty z boku umożliwiają parkowanie samochodu bez konieczności otwierania bramy, przy jednoczesnej ochronie przed opadami atmosferycznymi. Nie ma więc potrzeby martwić się o konieczność np. odśnieżania samochodu w zimowe poranki. Dodatkowo posiadamy możliwość wykonania drzwi wejściowych do garażu, nie będziesz musiał więc za każdym razem wchodzić do wnętrza dużą bramą uchylną. Blaszaki zostały wykonane z materiałów, które są odporne na działanie czasu i pogody, zapewniają trwałość garażu oraz ich dobry wygląd przez długie lata. Istnieje również opcja wykonania garażu przelotowego, wykonania klapy okiennej, czy też garażu blaszanego z dodatkowymi drzwiczkami wejściowymi umieszczonymi w wybranym miejscu. Parametry garażu bez problemu dostosujemy do klienta i jego potrzeb.

Dlaczego warto wybrać nietypowe garaże blaszane na wymiar od Interstal?

W Interstal do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i chętnie pomożemy w doborze garażu oraz jego elementów składowych. Nawet najbardziej skomplikowane zamówienie nie jest nam straszne! Na specjalne życzenie wykonamy dodatkowe elementy do konstrukcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą na każdym etapie zamówienia garażu. Ponadto jeśli klient chce zakotwić garaż na działce, oferujemy usługę montażu. Nie musisz się o nic martwić, całą pracę wykonamy za Ciebie!

Garaże niestandardowe na zamówienie - producent garaży blaszanych Interstal

Interstal to producent garaży blaszanych, który posiada wieloletnie doświadczenie branży produkującej różnego rodzaju garaże blaszane, wiaty, schowki budowlane czy hale magazynowe. Dodatkowo realizujemy indywidualne zamówienia różnego rodzaju konstrukcji. Nasze usługi realizujemy w Polsce, oferując transport i darmowy montaż na terenie całego kraju.

U nas dopasujesz garaże blaszane do własnych potrzeb, modyfikując spad dachu, kolor blachy, wymiary garażu czy wybierając opcję z wiatą. Realizujemy zamówienia każdego klienta, bez względu na poziom skomplikowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania indywidualnych zamówień na niestandardowe garaże blaszane!

4.1/5 - (12 votes)