Wiaty, hale, magazyny

Potrzebujesz na swoim podwórku funkcjonalnego miejsca do parkowania samochodu? A może potrzebujesz powierzchni do przechowywania towaru i jesteś zainteresowany kupnem hali lub magazynu dla swojej firmy? Jesteś w dobrym miejscu. W tej kategorii znajdziesz wiaty garażowe, hale magazynowe oraz blaszane magazyny.

Wiaty garażowe - alternatywa dla tradycyjnego garażu

Jeśli masz na swojej działce wolną przestrzeń, którą chcesz wykorzystać w funkcjonalny sposób, warto rozważyć budowę wiaty. Ta przykryta dachem powierzchnia ochroni samochód przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak np. grad, który może powodować trwałe wgniecenia. To także wygodne rozwiązanie, które sprawi, że zimą nie będzie konieczności odśnieżania samochodu przed wyjazdem, a w lecie zapewni cień i ochroni auto przed nadmiernym nagrzaniem wnętrza przez promienie słoneczne. Oferowane przez nas wiaty mogą również służyć do przechowywania innych pojazdów, jak np. motocykle, rowery, traktorki do koszenia trawy. Z pewnością sprawdzą się również do składowania innych sprzętów czy drewna na opał.

Oferujemywiaty blaszane, które są wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Charakteryzują się długą żywotnością, dlatego też jest to inwestycja na lata. Lekka konstrukcja sprawia, że wiaty są szybkie i proste w montażu. W zależności od Państwa potrzeb, wiata może być jedno lub kilku stanowiskowa, co umożliwia sprostanie oczekiwaniom klientów.

Hale i powierzchnie magazynowe

Hale magazynowe to obiekty wykorzystywane w różnych gałęziach biznesu. Powierzchnia magazynowa to dla przedsiębiorstw niezbędna przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju towarów i sprzętów. Sprzedawcy hurtowi gromadzą tam asortyment do sprzedaży, z kolei firmy spedycyjne i logistyczne wykorzystują je jako tymczasowe miejsce dla przesyłek. Hale i magazyny są również stale wykorzystywane także w rolnictwie do przechowywania maszyn i urządzeń rolniczych oraz zebranych płodów rolnych.

Magazyn może służyć do przechowywania praktycznie wszystkiego - surowców, materiałów, części, półproduktów, maszyn i sprzętów, aż po wyprodukowane towary. Z powodu tak szerokiego zastosowania w różnych gałęziach biznesu, hale i powierzchnie magazynowe mają więc ogromny potencjał.

Produkowane przez Interstal hale magazynowe wykonane są z wysokiej jakości trwałych materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne. Dzięki temu bezpiecznie przechowasz w nich wszystko to, czego potrzebujesz. Co ważne, taka powierzchnia magazynowa cechuje się także długą żywotnością, dzięki czemu z pewnością będzie można z niej z powodzeniem korzystać przez wiele lat.

Interstal - doświadczony producent wiat, hal i powierzchni magazynowych

Oferta Interstal obejmuje budowę hal przeznaczonych do magazynowania. Długość, szerokość, wysokość i całkowita powierzchnia takich obiektów zależy od indywidualnego zamówienia klientów, dla których w pełni profesjonalnie zrealizujemy każde zamówienie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i z powodzeniem zajmujemy się produkcją wiat, hal, magazynów, jak i garaży blaszanych, domków narzędziowych oraz bram. Ponadto usługa, jaką nasza firma wykonuje, to darmowy montaż zamówionych konstrukcji w całej Polsce. Klienci mogą także wybrać dostawę pod wskazany adres. Cena transportu może różnić się jednak w zależności od odległości.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

4.4/5 - (9 votes)