Zadzwoń do nas 730 90 60 40 730 90 30 10
Wyślij nam wiadomość biuro@garazeinterstal.pl
facebook
Blaszak drewnopodobny
Garaż drewnopodobny
Garaż ocynkowany
Blaszak 4x6

Garaże Blaszane Małopolska - Montaż i Transport Gratis

Interstal to ponad 15 lat doświadczenia w produkcji garaży blaszanych, bram oraz wiat garażowych. Posiadamy zakład produkcyjny oraz siedzibę w województwie małopolskim. Jesteśmy jednym z największych producentów garaży blaszanych na terenie całej Polski. Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszych produktów.

Wysoka jakość i najniższe ceny

Dbamy o to, aby oferta była możliwie najbardziej atrakcyjna cenowo. Jesteśmy pewni, że nasz cennik jest najkorzystniejszy w branży przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, na którą przekładają się:

Profile zamknięte, które są u nas standardem. Solidne metalowe konstrukcje to podstawa każdego wysokogatunkowego produktu.

Blacha ocynkowana i akrylowa wysokiej jakości, pełnowartościowa, w pierwszym gatunku.

Dowolna konfiguracja, każdy projekt jest dostosowany do wymagań klienta.

Oferujemy blaszaki w standardowych rozmiarach jak 3x5m, 4x6m czy 6x5m, a także garaże blaszane w dowolnym rozmiarze zgodne ze specyfikacją klienta.

Obsługujemy zamówienia z całego województwa małopolskiego. Oferta obejmuje darmowy transport i montaż w lokalnych miastach: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Limanowa, Bochnia, Gorlice, Wieliczka, Brzesko, Pilzno i inne miejscowości.

mapa województwa małopolska

Zamówienia na terenie Małopolski dostarczamy zazwyczaj do kilkunastu dni roboczych. Każde zamówienie lokalne realizujemy z darmowym transportem i montażem.

Oferta zawiera nie tylko garaże blaszane, ale również pozostałe produkty, wśród których możemy wyróżnić:

  • Wiaty garażowe
  • Kojce dla psów
  • Bramy garażowe
  • i inne

Dostępne kolory

Oferujemy pełną gamę kolorystyczną, w tym paletę RAL (kolor połysk lub mat), a także dodatkowe opcje drewnopodobne (wśród nich między innymi złoty dąb i orzech), które sprawią, że Państwa garaż będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Konfiguracje garaży

Najpopularniejszym produktem są garaże jednostanowiskowe w różnych rozmiarach, ale często wykonujemy bardziej zaawansowane konstrukcje stalowe jak na przykład formy dwustanowiskowe i wielostanowiskowe, w tym również do zastosowań komercyjnych.

Dodatkowe wyposażenie

Nasze produkty są wykończone solidnie. Każdy detal jest dopracowany tak, aby zapewnić pełną funkcjonalność i trwałość. Montujemy najwyższej jakości klamki, zamki i inne elementy. Opcjonalnie mogą Państwo zamówić garaż z dodatkowymi drzwiami lub oknami, wyposażony w bramę uchylną lub dwuskrzydłową.

Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań.

Przykładowe konfiguracje wraz z cennikiem

Blaszak 4 x 5 ral 8017
Szerszy wygodny w użyciu
Cena tego blaszaka już od 3450 pln brutto !
Garaż blaszany z bramą otwieraną na boki 3x5
Garaż typowy z blachy ocynkowanej
już od 1599 zł
Blaszak 6x5 garaż z blachy akrylowej - brązowy
 
Już od 5099 zł brutto z montażem !
Blaszak 4x5 Drewnopodobny
Duży garaż Orzech z szerokim poziomym panelem
Cana już od 3949 pln brutto !
Blaszaki 4x5 brama uchylna
Garaże blaszaki 4m x 5m z blachy ocynkowanej ogniowo I gatunek z bramą podnoszoną.
Już od 2549 pln brutto!
Strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. [X]