Zadzwoń do nas 730 90 60 40 730 90 30 10
Wyślij nam wiadomość biuro@garazeinterstal.pl
facebook google+
Blaszak drewnopodobny
Garaż drewnopodobny
Garaż ocynkowany
Blaszak 4x6

Garaże blaszane Dolnośląskie

Naszym klientom zamieszkującym województwo dolnośląskie oferujemy najwyższej jakości garaże. Wykonane z blachy ocynkowanej, blachy akrylowej lub imitującej drewno - stanowią połączenie praktycznych walorów i estetycznego wyglądu. Dzięki szerokiej dostępności materiałów każdy z klientów znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. Warto bowiem pamiętać, że garaż powinien nie tylko zapewniać bezpieczeństwo samochodu, ale także dobrze prezentować się np. na działce.
Nasza oferta obejmuje transport materiałów i ich montaż w cenie garażu. Zajmujemy się nie tylko garażami. Wykonujemy również wiaty i bramy garażowe, a także trwałe i estetyczne kojce dla psów.
Zachęcamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć. Znajdą w niej Państwo już zrealizowane przez nas projekty. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie - terminowo, sprawnie i szybko.

Obszar działania to głównie:

  • Wrocław
  • Legnica
  • Wałbrzych
  • Lubin
  • Jelenia Góra


Strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. [X]